Mobilní tlakové myčky Aqua2Go

jsou ideální pro čištění / mytí v takových sportech, jako jsou závody na horských kolech, cyklokrosu, terénním triatlonu a duathlon, BMX, motokrosu, autokrosu.
Ať už je to horské kolo, motocykl, nebo automobil Aqua2Go myčky poskytují jemné, ale účinné mytí.
Tlak vody lze nastavit od 3 do 9 bar a na rozdíl od vysokého tlaku (80 až 120 bar) je tento tlak bezpečný pro ložiska, těsnění i lak. Díky Aqua2Go je vysoký tlak minulostí.

Aqua2Go myčky jsou však také vhodné pro rychlé mytí oblečení nebo vybavení a různého příslušenství, například pro pobyt v přírodě. Velmi dobře poslouží i jako sprcha pro osvěžení nebo provedení osobní hygieny.

Aqua2Go nabízí dva modely přenosných a na zdroji elektřiny nezávislých nízkotlakých myček. Všechny modely jsou lehké a kompaktní, čímž jsou stvořeny proto, aby byly pořád po ruce, například v zavazadlovém prostoru auta.
S našimi mobilními tlakovými myčkami si sami určíte, kde a kdy budete mýt, což je velká výhoda  například průběhu cyklokrosových závodů!

 

Základní představení myček je na videu.

HALBICH.cz / Mobilní tlakové myčkyHALBICH.cz / Mobilní tlakové myčkyHALBICH.cz / Mobilní tlakové myčkyHALBICH.cz / Mobilní tlakové myčky